Vážení zákazníci, dodání do vánoc garantuji u objednávek přijatých do 14. 12., 10:00 hod, u produktů skladem do 15. 12., 11:00 hod. Další objednávky budu samozřejmě odesílat co nejdříve, bohužel přepravní společnosti již doručení do vánoc v následujícím týdnu negarantují.
 

Gainery

Sacharidový energetický nápoj Aminostar Vitargo 100% Pure vhodný pro sportovce. Doplňuje glykogen ve svalových tkáních. Dostupný…
999 Kč
Nápoj se sacharidy pro sportovce. Rychle doplní glykogenové zásoby a dodá tělu středně rychlé a pomalé sacharidy pro obnovení…
296 Kč

Gainery (sacharidy) jsou doplňky stravy pro sportovce, které obsahují kombinaci rychle využitelných sacharidů a snadno stravitelných bílkovin. Gainery doplňují glykogenové zásoby, podporují regeneraci po sportu, chrání svalovou hmotu, omezují tvorbu tukové tkáně a slouží k dosažení správné tělesné váhy.

Gainery tvoří sacharidy (jednoduché cukry), bílkoviny (lehce stravitelné), tuky (esenciální polynenasycené mastné kyseliny), minerály, vitamíny a další živiny. Gainery bývají nejčastěji používány při objemovém tréninku. Po ukončení tréninku jsou vhodné k doplnění glykogenových zásob a tím snížení únavy. Vyberte si dle složení ten pravý přípravek pro Vás.