Vážení zákazníci, v termínu 24. - 27. 10. 2017 čerpám dovolenou. Proto budu objednávky přijaté v tomto termínu vyřizovat od pondělí 30. 10. 2017. Objednávky zboží, u kterého je uvedeno, že je skladem, budu odesílat do 25. 10. 2017 do 10:00 hodin. Děkuji za pochopení a přeji hezký den. Markéta
 
Domů > Sport > Sportovní oblečení > Kompresní podkolenky ROYAL BAY > Kompresní podkolenky ROYAL BAY® Air - černá/zelená

Kompresní podkolenky ROYAL BAY® Air - černá/zelená

ID produktu: RB-air-cz

Odlehčené kompresní podkolenky ROYAL BAY® Air zvýší sportovní výkon a zkrátí regeneraci svalů po zátěži. Podkolenky jsou doplněny reflexními prvky, aby vás bylo lépe vidět při snížené viditelnosti.

1090
Dostupnost: 2 - 4 dní
* Velikost:
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Kompresní podkolenky ROYAL BAY® Air - černá/zelená

Odlehčené kompresní podkolenky ROYAL BAY® Air v černo-zeleném designu zvýší váš sportovní výkon a zkrátí regeneraci svalů po výkonu. Mají silnou úroveň komprese a reflexní prvky pro lepší viditelnost za šera či špatného počasí.

Podkolenky Air mají sportovní dynamický design a zaměřují se na podporu lýtka při sportu. Model Air je odlehčený, ale přitom si zachovává úroveň komprese Strong.

Sportovní podkolenky jsou anatomicky tvarované, využívají odstupňované komprese a mají antimikrobiální úpravu Sanitized®Silver působící proti mikroorganismům a vzniku nepříjemného zápachu.

Výhody sportovních kompresních podkolenek ROYAL BAY® Air:

  • Odstupňovaná komprese: nejvyšší v oblasti kotníku, nejmenší pod kolenem.
  • Bezpečnostní reflexní prvky: zajistí vám lepší viditelnost při sportování za šera, ve tmě a při špatné viditelnosti.
  • Absorpce otřesů: kompresní produkty stahují lýtkové svaly a tak omezují otřesy, které by mohly sval poškodit.
  • Ergonomický tvar: díky speciálnímu anatomickému tvaru sedí perfektně na noze. Zvyšuje komfort nošení a efektivitu komprese.
  • Ochrana Achillovy šlachy: výstupky okolo "achillovky" příjemně masírují její okolí a zároveň toto místo chrání při tření a tlaku boty.
  • Masáž a tlumení nárazů: výstupky na chodidle tlumí nárazy a zajišťují stabilitu nohy v botě. Lépe odvádí teplo a propouští vzduch. Chodidlo stále jemně masírují.
  • Mikrovlákno: je velmi příjemné na dotek a lépe odvádí vlhkost.
  • Odlehčený model: podkolenky jsou vyrobeny s odlehčeným materiálovým zpracováním, avšak při zachování Strong komprese.
  • Antimikrobiální úprava Sanitized® Silver: ionty stříbra na povrchu vláken působí proti mnoha bakteriím a plísním. Úprava působí jako deodorant a nedochází ke vzniku nepříjemných pachů.
INFORMACE O PRODUKTU
Komprese: Strong
Výrobce: ARIES a.s.
Složení materiálu: 82 % Nylon, 18 % elastan Lycra