Domů > Krása > Tělová kosmetika > Tělové oleje > Acai olej Dr. Feelgood

Acai olej Dr. Feelgood

ID produktu: F001

Jednodruhový olej z acai Dr. Feelgood je lisován za studena. Je vhodný na pokožku i vlasy. Rychle se vstřebává, hydratuje a vyživuje pokožku. Obsahuje množství mastných kyselin, vitamínu a minerálů.

669
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Acai olej Dr. Feelgood

Koncentrovaný jednodruhový acai olej Dr. Feelgood je kvalitní, za studena lisovaný olej na pokožku těla i obličeje. Bývá nazýván "sérum věčného mládí" a je jedničkou v péči o pleť.

Acai olej se rychle vstřebává a zanechává pleť hladkou, hebkou a hydratovanou. Nanáší se pár kapek na navlhčenou pokožku.

Acai olej obsahuje velké množství omege-6 a omega-9 mastných kyselin, vitamíny B1, B2, B3, C, E, minerální látky (železo, draslík, vápník, fosfor) a fytosteroly.

Účinky Acai oleje:

  • pečuje o zralou pleť (zlepšuje její pružnost a vyhlazuje vrásky),
  • hydratuje pleť,
  • vyživuje pokožku a dává jí zářivý vzhled,
  • regeneruje pokožku po opalování,
  • pečuje o poškozené a barvené vlasy,
  • má antioxidační účinky.
  • V přírodní medicíně bývá využíván pro zlepšení trávení, úpravu hladiny cukru v krvi, jako prevence srdečně-cévních chorob ...

Slovenský výrobce rostlinných olejů Dr. Feelgood si zakládá na kvalitě svých výrobků. Všechny oleje jsou tak vyrobeny jen z plodů jedné rostliny lisováním za studena. Do olejů nejsou přidávány žádné další levnější oleje.

Rostlinné oleje jsou využívány jako součásti pokrmů, působí preventivně proti vzniku mnoha onemocněním a jsou neocenitelnými pomocníky v péči o pokožku, pleť, vlasy a nehty.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 30 ml (pipeta)
Váha 1 ks.: 0.1 kg
Výrobce: Dr. Feelgood