Domů > Krása > Tělová kosmetika > Tělové oleje > Ájurvédský bio baobab tělový olej Eliah Sahil

Ájurvédský bio baobab tělový olej Eliah Sahil

ID produktu: bio-8095

Ajurvédský bio tělový olej ze semínek baobabu Eliah Sahil pečuje o pokožku těla i obličeje. Má výborné hydrratační, regenerační, posilující a ochranné účinky. Obsahuje olej ze semínek baobabu, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty.

636
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Ájurvédský bio baobab tělový olej Eliah Sahil

Ajurvédský tělový olej Eliah Sahil Baobab pečuje aktivně o pokožku celého těla i obličeje. Olej má výborné hydratační a regenerační schopnosti. Posiluje pokožku a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy. Chrání ji před ztrátou elasticity a známkám předčasného stárnutí.

Přírodní tělový olej z baobabu pečuje o pokožku, ale je vhodný i na suché a poškozené vlasy. Regeneruje je, posiluje strukturu a chrání před dalším poškozením.

Olej ze semínek Baobabu obsahuje nenasycené mastné kyseliny (plamitová a linolová), které mají výborné regenerační účinky, léči akné, lupénku a drobné záněty, hydratují pleť do hloubky a chrání před podrážděním. Vitamín C jako antioxidant chrání pokožku před ztrátou elasticity, vráskami a zjemňuje ji.

Použití: vmasírujte do vlhké pokožky celého těla.

Eliah Sahil je rakouská přírodní kosmetika, využívající nejcennější přírodní látky na pokožku a vlasy, které pocházejí z přírody. Mezi její hlavní kategorie produktů patří vysoce kvalitní tělové bio oleje a prášková kosmetika. Obsahuje kvalitní byliny, rostliny, květiny, esence a minerální látky ve formě prášku. Využijte s Eliah Sahil sílu přírody ve svůj prospěch.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 100 ml
Výrobce: Eliah Sahil

Složení ajurvédského tělového oleje: Adansonia Digitata Seed Oil*; *Organic agriculture.