Domů > Krása > Vlasová kosmetika > Šampony > Ájurvédský práškový šampon Eliah Sahil - 400 g

Ájurvédský práškový šampon Eliah Sahil - 400 g

ID produktu: bio-9748.

Ajurvédský práškový šampon Eliah Sahil pro všechny typy vlasů. Obsahuje bylinné extrakty. Posiluje vlasy, vitalizuje pokožku hlavy, čistí a zanechává vlasy zdravé a lesklé. Práškový šampon má 100% přírodní složení.

999
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Ájurvédský práškový šampon Eliah Sahil - 400 g

Ajurvédský práškový šampon Eliah Sahil pro všechny typy vlasů. 100 % přírodní prášek obsahující bylinné extrakty posiluje kořínky vlasů a vitalizuje pokožku hlavy. Vlasy jsou po použití lesklé, čisté, zdravé a hedvábné.

Přírodní šampon vlasy jemně čistí a posiluje je. Působí preventivně proti předčasnému šedivění a lupům. Má přírodní krásnou bylinnou vůni.

Neobsahuje konzervanty, alkohol, parfemaci, vodu, chemikálie a tenzidy.

Použití práškového šamponu Eliah Sahil: 1 čajovou lžičku dejte do dlaně a smíchejte s vodou, nebo nasypte přímo na mokré vlasy. Masírujte a poté dobře opláchněte. Opakujte postum ještě jednou (nejdříve se odstraní nečistoty a poté pěna pečuje o vlasy).

Eliah Sahil je rakouská přírodní kosmetika, využívající nejcennější přírodní látky na pokožku a vlasy, které pocházejí z přírody. Mezi její hlavní kategorie produktů patří vysoce kvalitní tělové bio oleje a prášková kosmetika. Obsahuje kvalitní byliny, rostliny, květiny, esence a minerální látky ve formě prášku. Využijte s Eliah Sahil sílu přírody ve svůj prospěch.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 400 g
Váha 1 ks.: 0.4 kg
Výrobce: Eliah Sahil

Složení ajurvédského práškového šamponu: Solum Fullonum, Acacia Concinna, Sapindus Mukorossi, Emblica officinalis, Terminalia Chebula, Terminalia Bellirica, Phyllanthus Urinaria.