Domů > Sport > Doplňky stravy pro sportovce podle působení > Aminostar Xpower Carbogel XT

Aminostar Xpower Carbogel XT

ID produktu: XPR1023

Energetický gel pro sportovce s vysokou a dlouhotrvající fyzickou zátěží. Obsahuje sacharidy s postupným účinkem, tím je dosaženo rovnoměrného využití energie v průběhu výkonu. Obohacen o L-karnitin, taurin, vitamín B6, minerály. Na výběr z mnoha příchutí.

50
Dostupnost: 1 - 2 dny
* Příchuť:
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Aminostar Xpower Carbogel XT

Energetický gel pro sportovceXpower Carbogel XT určený pro vysokou a déletrvající fyzickou zátěž. Je speciálně sestaven z komplexu sacharidů, které účinkují postupně. Nejrychlejší složky (invertní sirup, fruktóza) začínají působit téměř okamžitě, následovány složitějšími sacharidy (maltodextrin). Tím je dosaženo rovnoměrného využití energie v průběhu fyzického výkonu.

Xpower Carbogel XT je obohacen o další složky jako L-Karnitin, taurin a vitamín B6, který pomáhá uvolňovat energii ze sacharidů, uložených ve svalech a podílí se na metabolismu proteinů.

Dále obsahuje nezbytné minerály. Sodík a hořčík, který je nezbytný pro udržení energie a pro funkci svalů.

Průměrné nutriční hodnoty: V 100 ml: v 70 ml:
Energetická hodnota 164 kcal/683,3 kJ 115 kcal/478,3 kJ
Bílkoviny 4,3 g 3,0 g
Sacharidy 29,8 g 20,9 g
ztoho maltodextrin 7,1 g 5 g
Tuk (ve formě MCT) 2,8 g 2 g
Aktivní látky: mg/100 ml mg/70 ml
Sodík 214,3 150
Hořčík 105 73,5 (19,5 % DDD*/ODD*)
Taurin 2,14 g 1500
L-Karnitin 714 500
Vitamín B6 14,3 10 (714 % DDD*/ODD*)
*DDD – doporučená denní dávka

Vhodné pro sporty: atletika, cyklistika, fotbal, hokej, in-line, kanoistika, běžecké lyžování, plavání, raketové sporty.

Dávkování: Užívejte průběžně během výkonu ideálně každých 20-30 minut půlku gelu. Při intenzivním nebo dlouhodobém výkonu přijměte dva gely za hodinu (ale ne více). Je vhodné zahájit dodávání gelu již cca 5 minut před výkonem. Nezapomeňte na doplnění vhodných tekutin. Po otevření spotřebujte do 24 hod.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 70 ml
Doporučené dávkování: 2 gely za hodinu dle instrukcí
Výrobce: Aminostar, s.r.o.

Složení: invertní sirup, čištěná voda, maltodextrin, MCT tuk, taurin, L-karnitin báze, stabilizátor: sodná sůl karboxymethylcelulozy, citronan hořečnatý, chlorid sodný, aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, laktát vápenatý, konzervant: sorban draselný, chlorid draselný, pyridoxin HCl (vitamín B6), emulgátor: polysorbát 80, barvivo dle příchuti: žluť SY, azorubin, košenilová červeň, patentní modř, chinolinová žluť, tartrazin, brilantní modř FCF