Domů > Sport > Doplňky stravy pro sportovce > Fitness food > Amix Mr. Popper's® High Protein Pancakes

Amix Mr. Popper's® High Protein Pancakes

ID produktu: AMHPP

Mr. Popper's® High Protein Pancakes je směs pro přípravu palačinek či lívanců s vysokým obsahem bílkovin. Na výběr směs bez příchuti či s několika příchutěmi.

359
Dostupnost: 1 - 2 dny
* Příchuť:
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Amix Mr. Popper's® High Protein Pancakes

Mr. Popper's® High Protein Pancakes je směs na přípravu palačinek či lívanců. Palačinky jsou chutné, lehké a vláčné. Stačí jen přidat vodu, zamíchat a upéct na pánvi.

Směs na palačinky má vysoký obsah kvalitních bílkovin a přispívá tak k růstu a udržení svalové hmoty. Palačinky jsou vhodné na snídani, ale můžete je pojídat i během celého dne.

Příprava: Smíchejte 3 odměrky (60g) směsi se 150 ml vody a rozmíchejte pomocí šlehací metly. Poté nalijte 2 polévkové lžíce těsta na horkou pánev. Opečte po obou stranách do zlatova. Vystačí na cca 3 ks.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g - Natural:

Energetická hodnota: 16668/395 kcal
Bílkoviny: 41,5 g
Vláknina: 4,3 g
Sacharidy: 38,7 g
z toho cukry: 3,5 g
Tuky: 7,3 g
z toho nasycené: 2,4 g
Sůl: 0,15 g

Upozornění: Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Může obsahovat stopy sezamu, korýšů, oříšků a arašídů.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 600 g
Váha 1 ks.: 0.6 kg
Výrobce: Amix
Neochucená varianta: Bílkovinný komplex 40% (CFM® syrovátkový bílkovinný izolát /z mléka/, Hydrovon® částečně hydrolyzovaný syrovátkový bílkovinný izolát /z mléka/, syrovátkový bílkovinný koncentrát /z mléka/, restrukturovaný micelární kasein - Micelle XL™ /z mléka/- obsahující sojový lecitin); ovesné vločky 35%, extrudovaná ovesná mouka, vaječný žloutek – prášek, vaječný bílek - prášek; sladidla: sukralóza, acesulfam K (pouze u slazené varianty).
Ochucené varianty: Bílkovinný komplex 40% (CFM® syrovátkový bílkovinný izolát /z mléka/, Hydrovon® částečně hydrolyzovaný syrovátkový bílkovinný izolát /z mléka/, syrovátkový bílkovinný koncentrát /z mléka/, restrukturovaný micelární kasein - Micelle XL™ /z mléka/- obsahující sojový lecitin); ovesné vločky 35%, extrudovaná ovesná mouka, sušený jogurt /z mléka/(pouze u příchutě vanilka-jogurt, strouhaný kokos jemný (pouze u příchutě čokoláda-kokos), kakaový prášek (pouze u příchutě čokoláda-kokos), vaječný žloutek – prášek, vaječný bílek - prášek; aroma, sladidla: sukralóza, acesulfam K.