Domů > Sport > Doplňky stravy pro sportovce > Fitness food > Amix Mr. Popper's® Protein ChiaMash®

Amix Mr. Popper's® Protein ChiaMash®

ID produktu: AMCHM

Mr. Popper's® Protein ChiaMash® je skvělá směs na přípravu kaše s kousky ovoce či oříšků. Na výběr z mnoha příchutí. Obsahuje bílkoviny, ovesné vločky, chia a mnoho dalšího.

329
Dostupnost: 1 - 2 dny
* Příchuť:
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Amix Mr. Popper's® Protein ChiaMash®

Mr. Popper´s® Protein ChiaMash® je směs na přípravu kaše s kousky ovoce, oříšků nebo čokolády. Obsahuje kvalitní bílkoviny, BevGrad™ XtraSmooth Flax, ovesné vločky, chia semínka.

Amix Protein ChiaMash® díky vysokému obsahu bílkovin napomáhá k růstu a udržení svalové hmoty. Má vysoký obsah vlákniny. Proteinová Chia kaše je vhodná jako snídaně i svačinka během dne.

Kaše také obsahuje ALA a LA esenciální mastní kyseliny, které jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí, přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Příprava: Smíchejte 1,5 odměrky (60g) směsi se 150 ml horkého mléka nebo vody a promíchejte lžící dokud nedostanete kašovitou konzistenci. Za cca 3 minuty můžete kaši jíst. Konzumujte maximálně 2 dávky denně (2 x 60 g).

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Může obsahovat stopy sezamu, korýšů, oříšků a arašídů.

Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy vajec, sóji, korýšů, oříšků a arašídů, zbytky skořápek a semínek.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 600 g
Váha 1 ks.: 0.6 kg
Výrobce: Amix