Amix SyneMax®

ID produktu: AM76

Spalovač tuků podporuje hubnutí při sportu. Obsahuje účinné látky jako např. synephrin, guaranu, extrakt z bílé vrbové kůry, zeleného čaje a zázvoru, naringin.

473
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Amix SyneMax®

Amix SyneMax® obsahuje účinný Synephrin. Podporuje energetickou stimulaci a vnitřní termogenezi.

Tento doplněk stravy na hubnutí obsahuje Synephrin, který je zdrojem efedrinu, který urychluje proces látkové výměny a spalování tuku. Guarana obsahuje kofein, který působí proti únavě a pocitu vyčerpání. Extrakt bílé vrbové kůry (Salicin) je přírodním zdrojem aspirinu, který napomáhá vnitřní termogenezi.

Extrakt ze zeleného čaje napomáhá metabolismu tuků a podporuje imunitu. Extrakt ze zázvoru má stimulující efekt a podporuje trávení. Naringin podporuje snižování hladiny krevního cukru.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Pozor! Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Konzumujte déle než 4 hod před spaním!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle ráno nalačno nebo 30-60 min před zátěží
Váha 1 ks.: 0.2 kg
Výrobce: Amix
Složení 1 kapsle: Guarana extrakt 22% 250 mg (kofein 55 mg), extrakt z kůry bílé vrby 200 mg (salicin 30 mg), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), extrakt zeleného čaje 100 mg (50 % polyfenolů a 30 % katechinů), extrakt zázvoru 50 mg, naringin 50 mg, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), extrakt citrus aurantium /pomerančovník hořky/ 11 mg (synefrin 10 mg), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.