Domů > Krása > Koupelová kosmetika > Koule a kuličky do koupele > Ananasové šumivé srdce do koupele

Ananasové šumivé srdce do koupele

ID produktu: bio-5397

Šumivé srdce Ceano Cosmetics s exotickou ovocnou vůní ananasu a obsahem vyživujícího oleje z peciček vinné révy. Díky šumivé bombě si užijete úžasnou relaxační koupel. Srdce lze využít i ve sprše, kde se používá stejně jako tuhé mýdlo.

44
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Ananasové šumivé srdce do koupele

Šumivé koupelové srdce Ceano Cosmetics s exotickou ovocnou vůní ananasu, která vás osvěží, příjemně naladí a dodá energii do dalšího dne. Díky šumivé kouli si užijete úžasnou voňavou koupel, která bude pečovat o vaše tělo i mysl. Šumivé srdce obsahuje výživný hroznový olej z peciček vinné révy.

Hroznový olej je bohatý na množství vitamínů, nenasycených mastných kyselin a antioxidantů. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, náchylnou k podráždění a ekzémům.

Použití šumivého srdce s ovocnou ananasovou vůní: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Srdce můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku. Při rozkrojení na dvě části lze využít na 2 koupele ve vaně.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 85 g (1 ks)
Výrobce: Ceano Cosmetics

Složení: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Vitis Vinifera Seed Oil, Sodium Chloride, Parfum, Aqua, Natural Food Colorings, Dry Herbs/Vegetables.