Domů > Ekodrogerie > Úklidové a čistící prostředky > Antibakteriální čistič toalet Planet Pure

Antibakteriální čistič toalet Planet Pure

ID produktu: bio-5923

Antibakteriální čistič WC Planet Pure má jemnou vůni a čistí toalety, ale i povrchy v koupelně či kuchyni. Umyje vanu, dřez, umyvadlo i podlahy.

129
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Antibakteriální čistič toalet Planet Pure

Antibakteriální eko čistič toalet Planet Pure lze využít k čištění záchodů i dezinfekci celé koupelny. Koncentrovaný přípravek čistí toalety i odpady, v ředěné formě umyje nerezové, keramické i plastové povrchy.

Eko WC čistič obsahuje eukalyptový olej, který má antiseptické vlastnosti, obsahje antibakteriální a dezifekční látky. Olej z neemu dezinfikuje a čistí. esenciální oleje dodají přípravku příjemnou vůni.

Použití: pro čištění toalety aplikujte čistič pod okraj mísy a nechte alespoň 10 minut působit. K vyčištění dřezů, van či umyvadel nařeďte přípravek s vodou 1:1 a naneste na znečištěný povrch.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 750 ml
Výrobce: Planet Pure

Složení WC čističe Planet Pure: eiontové tenzidy (15-30 %) , Eukalyptus*, Neemový olej*, Sorban draselný, Limonen**, Linalool**; *Organic agriculture, *Natural essential oils.