Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Proti stresu > Antioxidant Finclub Pycnogenol 60 tablet - z kůry borovic

Antioxidant Finclub Pycnogenol 60 tablet - z kůry borovic

ID produktu: 300890

Doplněk stravy Pycnogenol obsahuje patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežních borovic. Pxcnogenol je silný antioxidant. Pomáhá zpomalit proces stárnutí, příznivě ovlivňuje vitalitu a imunitu organismu. Pečuje o kardiovaskulární systém, zrak a kůži.

890
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Antioxidant Finclub Pycnogenol 60 tablet - z kůry borovic

Doplněk stravy Pycnogenol obsahuje patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežních borovic (Pinus maritima), které rostou v borovicových lesích v jižní Francii.

Je vhodný pro diabetiky, alergiky, osoby s křečovými žilami. Pro lidi, kteří často čelí škodlivým vnějším vlivům nebo stresovému prostředí.

Pycnogenol je výkonný antioxidant ochraňující před volnými radikály. Jeho antioxidační účinky jsou asi 20x silnější než u vitamínu C a 50 x silnější než u vitamínu E. Pycnogenol pomáhá zpomalit proces stárnutí, příznivě ovlivňuje vitalitu a imunitu organismu. Přispívá k posílení kardiovaskulárního systému, má příznivý vliv na cirkulaci krve, pomáhá redukovat výskyt křečových žil. Je užitečný v rámci péče o zrak, prospívá pokožce, kdy pomáhá obnovit její elasticitu. Pomáhá redukovat produkci histaminu (vhodné pro alergiky).

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

Schváleno Antidopingovým výborem ČR.

Ideální kombinací doplňků stravy na oči jsou fin Selenitabs, Pycnogenol a fin Visitabs. Doplňky mohou podporovat kvalitu a ostrost vidění bez únavy. Pečují o zrak

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 2-4 tablety denně, po jídle
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna tableta fin Pycnogenol obsahuje: 20 mg Pycnogenolu® - patentovaného výtažku z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima), 182,4 mg kukuřičného škrobu.

Související produkty

Finclub Pycnogenol Strong 60 tablet - antioxidant z kůry borovic
1605 Kč / ks
Pycnogenol gel - s obsahem Pycnogenolu
610 Kč / ks
Finclub Selenitabs 120 tablet - selen, zinek, mangan, vitamín C
555 Kč / ks
Finclub Visitabs 60 tablet - přírodní výtažek pro lepší zrak
850 Kč / ks