Domů > Ekodrogerie > Prací prostředky > Aviváž extra mild Planet Pure

Aviváž extra mild Planet Pure

ID produktu: bio-8782

Přírodní ekologická aviváž Planet Pure s jemnou vůní aloe vera dodá prádlu jemnost, hebkost a usnadňuje žehlení. Aviváž je vhodná i pro pokožku miminek, dětí a alergiků.

199
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Aviváž extra mild Planet Pure

Přírodní aviváž s jemnou vůní Planet Pure zanechá prádlo jemné a uhlazené. Aviváž nedráždí pokožku a je vhodná i pro alergiky a malé děti. Usnadňuje žehlení a vymývá zbytky pracího prostředku.

Ekologická aviváž je šetrná k životnímu prostředí. Jakmile přijde do styku s vodou, rozloží se na přirozeně se vyskytující látky. Obsahuje extrakt z aloe vera který dodává prádlu příjemnou vůni.

Použití: 1 odměrka na 4-5 kg prádla.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 1 l
Výrobce: Planet Pure

Složení ekologické aviváže Planet Pure: Cationtic Surfactants (5-15 %) , Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Aloe Barbadensis Flower Extract.