Domů > Zdraví > Produkty SBS forza > Balanční náramky SBS Forza Balance > Balanční náramek SBS Forza Balance - černá

Balanční náramek SBS Forza Balance - černá

ID produktu: sbs11

Černý energetický náramek se žlutým nápisem SBS Forza Balance s unikátními hologramy, které harmonizují energetické pole člověka. Nošením náramku získá člověk lepší stabilitu, sílu, ohebnost. Může se projevit lepším spánkem, soustředěním, vyšší výkonností a lepší regenerací.

549
Dostupnost: 2 - 5 dní
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Balanční náramek SBS Forza Balance - černá

Energetické náramky SBS Forza Balance obsahují unikátní hologramy, které v kontaktu s elektromagnetickým polem člověka, upraví jeho frekvenci na prospěšný kmitočet 7,83 Hz. Harmonizací energetickkého pole získá člověk lepší stabilitu, sílu i ohebnost. To vše se projeví okamžitě po nasazení náramku na ruku a účinky jsou velice zřetelné. Díky správnému rozložení energie dojde k efektivnímu využívání celého pohybového aparátu. Pozitivní vliv hologramů naladěných na tzv. Alfa frekvenci (7,83Hz) se rovněž může projevit zlepšením kvality spánku, vyšší výkonností a celkově rychlejším hojením a regenerací.

Náramky s hologramy jsou vhodné pro všechny generace. S energetickými náramky SBS Forza Balance můžou získat starší lidé větší jistotu při chůzi či jiné pohybové aktivitě a zároveň mnohem lepší fyzickou pohodu. Bez rozdílu věku či výkonnosti můžete s těmito energetickými náramky lépe využívat potenciál vlastního těla a uvést své energetické pole do rovnováhy.

Celkový vliv náramků můžete nejlépe posoudit po několika dnech jeho nošení, kdy sami budete moci pozorovat změny například v kvalitě spánku, při odpočinku po fyzické či psychické zátěži, soustředění atd. Máte-li občas bolesti zad či hlavy, mohou být způsobené jen nestabilním držením těla (a nejčastěji také jsou). Porovnejte svůj stav po pár dnech nošení náramků.

Velikost náramku: náramky jsou dostupné ve velikostech XS - XL. Velikost vybírejte podle obvodu ruky.

  • XS - 15 cm
  • S - 17 cm
  • M - 19 cm
  • L - 21 cm
  • XL - 22 cm
INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: SBS TRADE s.r.o.