Domů > Zdraví > Produkty SBS forza > Balanční náramky SBS Forza Balance

Balanční náramky SBS Forza Balance

Bílý přívěsek ve tvaru tlapky s unikátním hologramem pro vašeho milačka. Unikátní hologramy mají vliv i na zvířata. Váš zvířecí…
329 Kč
Černý přívěšek ve tvaru tlapky s unikátním hologramem pro vašeho milačka. Unikátní hologramy mají vliv i na zvířata. Váš zvířecí…
329 Kč
Unikátní hologramy ve formě samolepek můžete využít kdekoliv vás napadne. Jejich účinnost je stejná.
549 Kč

Jak náramky SBS Forza Balance fungují a jak jsou prospěšné?

Balanční náramky SBS Forza Balance obsahují dva unikátní hologramy, které v kontaktu s elektromagnetickým polem člověka, upraví jeho frekvenci na prospěšný kmitočet 7,83 Hz. Harmonizací svého energetického pole získá člověk lepší stabilitu, sílu i ohebnost. To se projeví okamžitě po nasazení balančního náramku a účinky jsou velice zřetelné. Díky správnému rozložení energie dojde k efektivnímu využívání celého pohybového aparátu.

Pozitivní vliv hologramů naladěných na tzv. Alfa frekvenci (7,83Hz) se rovněž může projevit zlepšením kvality spánku, vyšší výkonností a celkově rychlejším hojením a regenerací.

Gumové náramky s hologramy jsou vhodné pro všechny, sportovce, mládež, dospělé i seniory. S náramky SBS Forza Balance můžou získat starší lidé větší jistotu při chůzi či jiné pohybové aktivitě a zároveň mnohem lepší fyzickou pohodu. Bez rozdílu věku či výkonnosti můžete s těmito energetickými náramky lépe využívat potenciál vlastního těla a uvést své energetické pole do rovnováhy.

Proč používat náramky SBS Forza?

Roku 1957 objevil W. O. Schuman frekvenční spektrum, které se nachází v oblasti mezi Zemí a ionosférou (Schumanova rezonance). Původní měření předpokládala že se jedná o kmitočet s neměnnou frekvenci 7,8 Hz. Nejnovější měření však ukazují, že frekvence narůstá.

Po celé generace je lidstvo svázáno se "srdečním tepem" naší planety a ten ovlivňuje celkovou harmonii našeho těla, také zdravý spánek, psychickou pohodu a fyzický výkon. Frekvence 7,8 Hz je totožná s tzv. Alfa frekvencí, ve které se nacházíme ve spánku, při meditaci či hlubokém uvolnění. Alfa frekvence je také velmi důležitým faktorem při samouzdravování a regeneraci našeho těla. Je tedy zcela jasné, že lidské zdraví je úzce spojeno z geofyzikálními parametry naší planety a zvyšující se Schumanova resonance podstatnou měrou negativně ovlivňuje kvalitu našich životů.

Jak otestovat náramek SBS Forza balance?