Domů > Zdraví > Produkty SBS forza > Balanční náramky SBS Forza Balance Unico

Balanční náramky SBS Forza Balance Unico

Jak náramky SBS Forza Balance Unico fungují a jak jsou prospěšné?

Balanční náramky SBS Forza Balance Unico obsahují unikátní hologram, které v kontaktu s elektromagnetickým polem člověka, upraví jeho frekvenci na prospěšný kmitočet 7,83 Hz. Speicální hologram dokáže harmonizovat naše energetické pole, čímž člověk získá lepší stabilitu, sílu i ohebnost. Tento jev se projeví okamžitě po nasazení balančního náramku a účinky jsou velice zřetelné. Díky správnému rozložení energie dojde k efektivnímu využívání celého pohybového aparátu.

Pozitivní vliv hologramu naladěného na tzv. Alfa frekvenci (7,83Hz) se rovněž může projevit zlepšením kvality spánku, vyšší výkonností a celkově rychlejším hojením a regenerací.

Náramky s hologramy jsou vhodné pro všechny, sportovce, mládež, dospělé i seniory. S náramky SBS Forza Balance Unico můžou získat starší lidé větší jistotu při chůzi či jiné pohybové aktivitě a zároveň mnohem lepší fyzickou pohodu. Bez rozdílu věku či výkonnosti můžete s těmito energetickými náramky lépe využívat potenciál vlastního těla a uvést své energetické pole do rovnováhy.

Proč používat náramky SBS Forza Unico?

Roku 1957 objevil W. O. Schuman frekvenční spektrum, které se nachází v oblasti mezi Zemí a ionosférou (Schumanova rezonance). Původní měření předpokládala že se jedná o kmitočet s neměnnou frekvenci 7,8 Hz. Nejnovější měření však ukazují, že frekvence narůstá.

Po celé generace je lidstvo svázáno se "srdečním tepem" naší planety a ten ovlivňuje celkovou harmonii našeho těla, také zdravý spánek, psychickou pohodu a fyzický výkon. Frekvence 7,8 Hz je totožná s tzv. Alfa frekvencí, ve které se nacházíme ve spánku, při meditaci či hlubokém uvolnění. Alfa frekvence je také velmi důležitým faktorem při samouzdravování a regeneraci našeho těla. Je tedy zcela jasné, že lidské zdraví je úzce spojeno z geofyzikálními parametry naší planety a zvyšující se Schumanova resonance podstatnou měrou negativně ovlivňuje kvalitu našich životů.

Jak otestovat náramek SBS Forza balance Unico?