Domů > Ekodrogerie > Prací prostředky > Bio prací gel extra sensitive Planet Pure

Bio prací gel extra sensitive Planet Pure

ID produktu: bio-8521

Extra jemný ekologický prací prostředek je vhodný pro prádlo miminek, dětí a osob s přecitlivělou alergickou pokožkou. Lze jej použít do pračky i na ruční praní.

269
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Bio prací gel extra sensitive Planet Pure

Jemný prací gel Planet Pure extra sensitive je vhodný zejména pro praní oblečení miminek a dětí. Ocení jej také osoby s přecitlivělou alergickou pokožkou. Lze jej použít pro praní v ruce i pračce (30 - 60 °C), na barevné i bílé prádlo.

Ekologický prací prostředek obsahuje výtažky z mýdlových ořechů, které jsou bohaté na saponin. Ten vytváří pěnu a čistí prádlo. Výtažky z čajovníku a aloe vera dodávají prádlu jemnou vůni.

Použití: gel protřepejte a nadávkujte přímo k prádlu. Na 1 várku dejte 40 ml gelu (1 odměrka). Při tomto dávkování vydrží gel na 35 praní.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 1,55 l
Výrobce: Planet Pure

Složení ekologického pracího gelu Planet Pure: Soap Nuts Extract1), Saponaria Officinalis Extract*, Camellia Oleifera Seed Extract*, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Flower Extract, *Natural essential oils.