Domů > Výprodej > Bio prací gel horské byliny Planet Pure

Bio prací gel horské byliny Planet Pure

ID produktu: bio-9744

Ekologický prací prostředek Planet Pure s vůní horských bylin je vhodný pro černé, bílé i barevné prádlo. Šetrně pere a příjemně prádlo provoní. Gel je vhodný i pro osoby s velmi citlivou pokožkou, protože ji nedráždí.

Sleva -63 %
269 Kč
99
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Bio prací gel horské byliny Planet Pure

Poslední 1 ks.

Bio prací gel Planet Pure s vůní horských bylin. Ekologický prací prostředek je vhodný na praní černého i barevného prádla, které navíc příjemně provoní. Gel je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Lze jej použít pro praní v ruce i pračce (30 - 60 °C).

Tekutý prací prostředek s vůní horských bylin obsahuje výtažky z mýdlových ořechů, které jsou bohaté na saponin. Ten vytváří pěnu a čistí prádlo. Esenciální olej z rozmarýnu a bylinné výtažky prádlo příjemně provoní.

Použití: gel protřepejte a nadávkujte přímo k prádlu. Na 1 várku dejte 40 ml gelu (1 odměrka). Při tomto dávkování vydrží gel na 35 praní.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 1,55 l
Datum spotřeby: 2/2018
Dostupné množství ve výprodeji: 1 ks
Váha 1 ks.: 1.5 kg
Výrobce: Planet Pure

Složení ekologického pracího gelu Planet Pure: Soap Nuts Extract*, Soapwort Extract*, Camellia Seed Extract*, Decyl Glucoside*, Xylose*, Guar Gum, Ethanol1*, Citric Acid, Fragrance**, Pottasium Sorbate, Rosmarinus Officinalis Oil*, Calendula Officinalis Extract*, Leontopodium Alpinum Extract*, Rosmarinus Officinalis Extract*, Geraniol**, Limonene**; *Organic agriculture, **Natural essential oils.