Domů > Výprodej > Bio prací gel levandule Planet Pure

Bio prací gel levandule Planet Pure

ID produktu: bio-5925

Ekologický prací prostředek Planet Pure s levandulovou vůní je vhodný pro černé, bílé i barevné prádlo. Šetrně pere a příjemně prádlo provoní. Gel je vhodný i pro osoby s velmi citlivou pokožkou, protože ji nedráždí.

Sleva -22 %
269 Kč
209
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Bio prací gel levandule Planet Pure

Bio prací gel Planet Pure s vůní levandule. Ekologický prací prostředek je vhodný na praní tmavého i světlého prádla, které navíc příjemně provoní. Gel je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Lze jej použít pro praní v ruce i pračce (30 - 60 °C).

Tekutý prací prostředek s vůní levandule obsahuje výtažky z mýdlových ořechů, které jsou bohaté na saponin. Ten vytváří pěnu a čistí prádlo. Esenciální olej z levandule prádlo příjemně provoní.

Použití: gel protřepejte a nadávkujte přímo k prádlu. Na 1 várku dejte 40 ml gelu (1 odměrka). Při tomto dávkování vydrží gel na 35 praní.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 1,55 l
Datum spotřeby: 1/2019
Dostupné množství ve výprodeji: 1 ks
Výrobce: Planet Pure

Složení ekologického pracího gelu Planet Pure: Neiontové tenzidy (15-30 %) , Levandulový olej*, Sorban draselný, Linalool*; *Organic agriculture, *Natural essential oils.