Domů > Výprodej > Bio prací gel neutral Planet Pure

Bio prací gel neutral Planet Pure

ID produktu: bio-5926

Hypoalergenní ekologický prací prostředek Planet Pure bez parfemace vypere bílé i barevné prádlo. Lze jej použít pro praní v ruce i pračce. Gel je vhodný i pro osoby s velmi citlivou pokožkou, protože ji nedráždí.

Sleva -14 %
269 Kč
229
Dostupnost: Máme na skladě
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Bio prací gel neutral Planet Pure

Poslední 1 ks.

Jemný prací gel Planet Pure bez parfemace. Ekologický prací prostředek je vhodný na praní bílého i barevného prádla. Gel je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Lze jej použít pro praní v ruce i pračce (30 - 60 °C).

Hypoalergenní prací prostředek obsahuje výtažky z mýdlových ořechů, které jsou bohaté na saponin. Ten vytváří pěnu a čistí prádlo.

Použití: gel protřepejte a nadávkujte přímo k prádlu. Na 1 várku dejte 40 ml gelu (1 odměrka). Při tomto dávkování vydrží gel na 35 praní.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 1,55 l
Datum spotřeby: 2/2018
Dostupné množství ve výprodeji: 1 ks
Výrobce: Planet Pure

Složení ekologického pracího gelu Planet Pure: Neiontové tenzidy (15-30 %) , Sorban draselný, *Natural essential oils.