Domů > Výprodej > Bio prací gel růže Planet Pure

Bio prací gel růže Planet Pure

ID produktu: bio-7065

Jemný ekologický prací gel Planet Pure s květinovou vůní šetrně pere jemné tkaniny, vlnu, hedvábí či kašmír. Obsahuje přírodní složky a éterické oleje. Prací prostředek je vhodný do pračky i pro praní v ruce. Ocení jej i osoby s velmi citlivou pokožkou.

Sleva -52 %
269 Kč
129
Dostupnost: Máme na skladě
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Bio prací gel růže Planet Pure

Poslední 1 ks.

Jemný prací gel Planet Pure s vůní růže. Ekologický prací prostředek je vhodný na praní vlny, hedvábí, kašmíru a dalšího jemného prádla. Gel je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Lze jej použít pro praní v ruce i pračce (30 - 60 °C). Zachovává tvar oblečení, nepoškozuje a dodává jemnost na dotek.

Jemný prací prostředek obsahuje výtažky z mýdlových ořechů, které jsou bohaté na saponin. Ten vytváří pěnu a čistí prádlo. Esenciální oleje a rostlinné výtažky dodávají prádlu svěží vůní Wild Rose.

Použití: gel protřepejte a nadávkujte přímo k prádlu. Na 1 várku dejte 40 ml gelu (1 odměrka). Při tomto dávkování vydrží gel na 35 praní.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 1,55 l
Datum spotřeby: 1/2018
Dostupné množství ve výprodeji: 1 ks
Výrobce: Planet Pure

Složení ekologického pracího gelu Planet Pure: Neiontové povrchově aktivní látky (15-30 %) , Esenciální olej z růže1), Sorban draselný, Sójové proteiny, Citronellol*, Geraniol*, *Natural essential oils.