Domů > Relaxace > Vonné svíčky > Bomb cosmetics svíčka s vůní čokolády a pomeranče

Bomb cosmetics svíčka s vůní čokolády a pomeranče

ID produktu: 5681

Relaxační svíčka Bomb Cosmetics Chocolate Orange v plechovce. Svíčka ve které se mísí vůně mléčné čokolády spolu s citrusovou vůní klementinek, mandarinky a červeného pomeranče na vanilkovém základě. Svíčka v je krásná dekorace a díky své úžasné vůni potěší i jako dárek k vánocům či narozeninám.

179
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Bomb cosmetics svíčka s vůní čokolády a pomeranče

Ručně vyráběná relaxační svíčka Čokoláda a pomeranč v plechovce. Tato svíčka uvolňuje vůni, ve které se spolu mísí mléčná čokoláda a citrusy (klementinky, mandarinky a červený pomeranč) s vanilkovými podtóny.

Vyzkoušeli jsme! : Úžasná svíčka ze které se line příjemná vůně čokolády a pomeranče. Budete mít chuť se zakousnout.

Vonná svíčka s vůní čokolády a citrusů je hezká dekorace do bytu, kdy příjemně provoní interiér. Doporučuji ji i jako dárek k narozeninám či vánocům. Její vůně příjemně doladí vánoční atmosféru.

Průměrná doba hoření této vonné svíčky je 35 hodin.

Bezpečnostní upozornění: Svíčka musí být umístěna na odolném povrchu. Maximální délka knotu je 5 mm, pokud je delší, zastřihněte jej. Při zapálení vonné svíčky se ujistěte, že je oddělena od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla (TV, radiátor ...). Ve vosku nesmí nic být. Nepohybujte svíčkou když hoří, nebo když je vosk roztaven.

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat!

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: Bomb cosmetics