Domů > Doplňky stravy Finclub > Přírodní extrakty a výtažky > Březová šťáva original Sealand Birk

Březová šťáva original Sealand Birk

ID produktu: bio-9118

Osvěžující březová šťáva Sealand Birk má vysoký podíl antioxidantů, minerálů, vitamínů a stopových prvků. Je vhodná pro každodenní konzumaci. Pomáhá pracujícím, sportovcům i studentům při učení. Povzbuzuje a posiluje organismus, pomáhá při boji se stresem, únavě a bolestech hlavy, posiluje odolnost vůči nemocem.

59
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Březová šťáva original Sealand Birk

Sealand Birk březová šťáva original z finských březových hájů obsahuje vysoký podíl antioxidantů, minerálních látek, vitamínů (C) a stopových prvků (vápník, sodík, hořčík). Povzbuzuje organismus, posiluje odolnost vůči nemocem, civilizačním chorobám i stresu. Březová šťáva vás osvěží během dne a po sportovním výkonu funguje jako izotonický nápoj.

Březová šťáva Birk skvěle zažene žízeň a dodá tělu potřebné tekutiny. Povzbuzuje a posiluje organismus, napomáhá při únavě či bolesti hlavy. Je vhodná při práci, sportu i učení. Šťáva z břízy neobsahuje přidané cukry. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry (fruktózu a xylitol). Je vhodná pro každodenní konzumaci.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 330 ml (1 lahev)
Certifikát: USDA ORGANIC, Ecocert
Váha 1 ks.: 0.4 kg
Výrobce: Sealand Birk

Složení březová šťávy original Sealand Birk :100% Březová šťáva*, , 1,2% přírodní ovocný cukr, (0,7 až 1,4%), xylitolu, vitamin C (kyselina askorbová), draslík, vápník, sodík, hořčík , zinek, fosfor, měď, železo, přírodní fruktóza, glutamin, aminokyseliny, kyselina citrónová; *Organic agriculture.