Domů > Výprodej > Chaga DoktorBio - 25g

Chaga DoktorBio - 25g

ID produktu: chaga

Extrakt k přípravě nápoje z houby Chaga. Chaga pochází z Finska a obsahuje mnoho látek, významných pro naše tělo a imunitu. Prášek z Chagy obsahuje betaglukany, antioxidanty, triterpeny, saponiny, enzymy, minerály a mnoho dalšího.

Sleva -59 %
494 Kč
199
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Chaga DoktorBio - 25g

Doplněk stravy Chaga je extrakt k přípravě nápoje z této divoce rostoucí houby z Finska. Chaga obsahuje mnoho tělu prospěšných látek a v severské medicíně se používá pro posílení imunity. Prášek z houby Chaga je velmi kvalitní a bez dalších přidaných látek.

CHAGA (čaga)

Je pozoruhodná houba, která roste v panenské přírodě Finska a Sibiře. Najdete ji pouze jako divoce rostoucí, nelze ji pěstovat uměle. Houba Chaga roste převážně na bříze a čerpá z ní mnohé terapeuticky významné látky. Obsahuje betaglukany, antioxidanty (zejména melanin), triterpeny (kyselina betulinová), saponiny, enzymy, alkaloidy, vitamíny, minerály a další aktivní látky.

Tento prášek z houby Chaga patří mezi nejkvalitnější a nejčistší formy Chagy. Pochází z Finska, kde je houba sbírána za polárním kruhem v nedotčených lesích, z nichž 99% je certifikováno jako BIO.

Prášek Chaba neobsahuje příměsi a levná plnidla (mouka, škrob ...)

V současnosti je Chaga předmětem klinických studií k předcházení zánětlivých a rakovinných procesů v organismu.

Užívání extraktu k přípravě nápoje Chaga: 1-2 šálky denně, 1 šálek = 0,5 g prášku. Prášek zalijete teplou vodou (do 50 stupňů) a zamícháte. Můžete dochutit medem, citrónem apod.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 25 g
Doporučené dávkování: 2 šálky denně (1g)
Datum spotřeby: 10.10.2018
Dostupné množství ve výprodeji: 1 ks
Výrobce: DoktorBio