Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > Chlorella pyrenoidosa - doplněk stravy na pročištění organismu

Chlorella pyrenoidosa - doplněk stravy na pročištění organismu

ID produktu: 145

Potravinový doplněk obsahující sladkovodní řasu Chlorellu pyrenoidosu, která je vhodná k pročištění organismu a má pozitivní vliv na pokožku.

139
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Chlorella pyrenoidosa - doplněk stravy na pročištění organismu

Doplněk stravy obsahující Chlorellu pyrenoidosu, která je vhodná k pročištění organismu.

Chlorella je sladkovodní řasa, která se podílí na vylučování škodlivých látek z těla. Je zdrojem vitamínů, minerálů, aminokyselin a mastných kyselin. Příznivě působí na správnou funkci jater, přispívá k normální funkci trávicího traktu a udržuje normální stav pokožky.

Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin.

Doporučené dávkování doplňku stravy s chlorellou: Děti od 3-15 let: max. 5 tablet denně, mladiství od 15 let a dospělí: 5-10 tablet denně, zapít tekutinou.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 3 let! Není určeno jako náhrada pestré stravy! Na začátku užívání může dojít ke zhoršení zdravotního stavu, které je následkem čištění organismu.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 67 tablet
Doporučené dávkování: Dle věku v popisu produktu
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tableta obsahuje: cholrella pyrenoidosa 200 mg, fosforečnan vápenatý, kyselina stearová, stearan hořečnatý, karboxymetylcelulóza, hydroxypropylmetylcelulóza.