Domů > Krása > Pleťová kosmetika > Čištění a tonizace pleti > Dead Sea Spa Magik Čistící mýdlo na obličej z Mrtvého moře

Dead Sea Spa Magik Čistící mýdlo na obličej z Mrtvého moře

ID produktu: 7

Čistící mýdlo z Mrtvého moře na obličej Dead Sea Spa Magik je vhodné pro všechny typy pleti. Neobsahuje detergenty.

197
Dostupnost: Máme na skladě
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dead Sea Spa Magik Čistící mýdlo na obličej z Mrtvého moře

Čistící mýdlo na obličej Dead Sea Spa Magik je ideální pro odstranění nečistot a make-upu z obličeje. Je vhodné pro všechny typy pleti.

Neobsahuje detergenty jako běžná mýdla.

Přírodní tělová, pleťová a koupelová kosmetika z Mrtvého moře Dead Sea Spa Magic se vyrábí v Anglii a je rozšířená a oblíbená po celém světě. Tato kosmetika využívá blahodárných účinků Mrtvého moře, které jsou známy již stovky let. Minerály obsažené ve výrobcích působí blahodárně na všechny typy pleti. Díky efektu, který uvolňuje tekutiny z vnitřních vrstev pokožky a plní jimi vrstvy vnější je pleť svěží, jemná na dotek a vypadá mladší, tak proč toho nevyužít :).

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 100 g
Výrobce: Dead Sea Spa Magik

Složení čistícího mýdla Dead Sea Spa Magik: Potassium/ Sodium Coco Sulphate (1), Zea Mays (2) , Cetearyl Alcohol (1), Stearic Acid (1), Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Maris Limus (3), Harmonised Water* (Aqua, Maris Sal), Glycerin (4), Octyl Dodecanol, Titanium Dioxide, Parfum (Fragrance)**; (1)kokosový olej, (2)přírodní škrob, (3)černé bahno z Mrtvého moře, (4)rostlinný; *unikátní deijonizovaná voda s minerály z Mrtvého moře: hořčík, draslík, vápník, bromidy, chloridy a sulfáty, ** hypoalergenní vůně s esenciálními oleji.