Domů > Ekodrogerie > Úklidové a čistící prostředky > Čitič nábytku a dřevěných povrchů Planet Pure

Čitič nábytku a dřevěných povrchů Planet Pure

ID produktu: bio-7064

Ekologický čistící prostředek na nábytek a dřevo Planet Pure čistí, impregnuje a chrání před zašpiněním a poškozením. Přípravek lze použít na nábytek i podlahy.

229
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Čitič nábytku a dřevěných povrchů Planet Pure

Ekologický čistič nábytku Planet Pure je vhodný pro čištění všech dřevěných povrchů v domácnosti. Odstraňuje nečistoty, impregnuje dřevo a chrání jej před špiněním a poškozením.

Čistič na dřev pečuje také o dřevěné a plovoucí podlahy díky rostlinným tenzidům, olivovému oleji a esenciálním olejům. Povrch podlahy umyje, vydezinfikuje a ošetří. Čistič lze použít na všechny druhy dřeva s vyjímkou neošetřeného dřeva.

Použití: protřepejte, 1 odměrku smíchejte se 7 litry teplé vody a použijte k ošetření dřevěného nábytku i podlah.

Rakouská společnost Planet Pure se od roku 1999 věnuje výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Vyrábí produkty, které co nejméně zatěžují životní prostředí a preferuje ruční výrobu. Planet Pure se řídí přísnými standardy. Její přípravky tak mají eko certifikáty jako např. BDIH či ABG.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 510 ml
Výrobce: Planet Pure

Složení čističe na nábytek a dřevo Planet Pure: Neiontové tenzidy (15-30 %) , Sorban draselný, Bergamot*, Olivový olej**, Limonen*, Linalool*; *Natural essential oils, **Organic agriculture.