Domů > Sport > Doplňky stravy pro sportovce podle působení > Creatine Monohydrate (tablety)

Creatine Monohydrate (tablety)

ID produktu: ASR103120.00.CSXXXX

Doplněk Creatine Monohydrate obsahuje kreatin v tabletách a je vhodný pro dospělé sportovce, kteří podávají vysoce intenzivní fyzický výkon.

458
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Creatine Monohydrate (tablety)

Výživový doplněk Aminostar Creatine Monohydrate obsahuje kreatin, který je základním stavebním prvkem pro tvorbu kreatinfosfátu, představuje zdroj energie v buňkách, kde tvoří rovnováhu s ATP (adenosintrifosfát).

Kreatin podporuje aktuální výkon, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Příznivého účinku kreatinu je dosaženo při přívodu 3g kreatinu denně. Přípravek s touto dávkou kreatinu je určen pouze pro dospělé osoby, které podávají vysoce intenzivní fyzický výkon.

Aktivní látka: mg/1 tbl. g/100 g
Kreatin monohydrát 1000 65

Průměrné nutriční hodnoty pro 100 g:
Energetická hodnota 325 kcal/1382 kJ
Bílkoviny 65 g
Sacharidy 15 g
Tuky 0,6 g

Dávkování: Doporučená denní dávka je 5 g kreatinu (5 tablet). Podává se 30 - 60 min. před výkonem. Zapijte dostatečným množstvím vody nebo ovocné šťávy.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 240 tablet
Doporučené dávkování: 5 tablet 30 - 60 min před výkonem
Výrobce: Aminostar, s.r.o.
Složení: kreatin monohydrát, látka protispékavá: mikrokrystalická celulóza, transparentní potahová látka (stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa, glycerin), stearát hořečnatý, stabilizátor: polyvinylpyrrolidon, karboxymethylcelulóza sodná sůl, látka protispékavá: talek