Domů > Dárky > Dárkové balíčky a sady > Dárková sada kuliček do koupele Svěží ovoce

Dárková sada kuliček do koupele Svěží ovoce

ID produktu: balicek009

Dárkový balíček kuliček do koupele Svěží ovoce obsahuje koupelové kuličky Ceano Cosmetics s ovocnými vůněmi v dárkové krabičce. Budete si připadat jako v ovocném ráji. Tuto koupelovou sadu ocení všichni, kdo rádi relaxují ve vaně a pečují zároveň o svou pokožku. Dárková sada obsahuje krémové kuličky s vůní grepu, třešeň, mango a ostružin s borůvkami. Dárkový balíček je skvělým dárkem k narozeninám, vánocům i jen tak pro radost.

249
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dárková sada kuliček do koupele Svěží ovoce

Dárková koupelová sada kuliček do koupele vás přenese do světa čerstvého, zralého ovoce. Součástí balíčku jsou ovocné kuličky do koupele Ceano Cosmetics v dárkové krabičce. Kuličky pečují o pokožku těla při koupeli ve vaně i sprše. Relaxace ve vaně získá s těmito koupelovými přísadami nový rozměr.

Dárkový balíček do koupele ocení každá žena, která ráda relaxuje a je jí příjemná vůně ovoce. Koupelový dárkový balíček doporučuji jako dárek k vánocům, narozeninám i jen tak, pro radost.

Dárková sada Svěží ovoce obsahuje:

  • Krémová kulička do koupele grep: má svěží ovocnou vůni. Koupelová kulička obsahuje sušené kousky grepu, esenciální oleje, mandlový olej, bambucké a kakaové máslo.
  • Krémová kulička do koupele mango: kulička se šťávou a vůní z manga. Koule obsahuje i bambucké a kakaové máslo, mandlový olej a esenciální oleje. Vaše koupel se díky této kuličce do koupele promění ve svěží voňavý zážitek.
  • Krémová kulička do koupele ostružina a borůvka: s vůní ostružin a borůvek. Obsahuje květy slézu, bambucké a kakaové máslo, mandlový olej, esenciální oleje.
  • Krémová kulička do koupele třešeň: obsahuje kakaové a bambucké máslo, lísky sušených růží, kousky sušeného ovoce, mandlový olej, esenciální oleje.
INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: Ceano Cosmetics