Domů > Dárky > Dárkové balíčky a sady > Dárkový balíček Dárek plný lásky

Dárkový balíček Dárek plný lásky

ID produktu: 9038

Krásný dárkový balíček pro milovníky relaxace ve vaně od Bomb Cosmetics. Ručně vyrobené šumivé koule do koupele, krémové kuličky a glycerinová mýdla s krásnými vůněmi.

Sleva -13 %
415 Kč
359
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dárkový balíček Dárek plný lásky

Dárkový balíček koupelových přísad koulí do koupele Bomb Cosmetics potěší každého milovníka relaxace ve vaně. Hledáte-li tedy dárek k vánocům či narozeninám, tak tento balíček je dobrou volbou.

Všechny přípravky do koupele mají krásné květinové vůně a obsahují přírodní kakaové a bambucké máslo i esenciální oleje. Balíček je složen ze dvou koulí, kuličky, dortíku a glycerinového mýdla.

Dárková sada Dárek plný lásky obsahuje:

  • Koule Vše, co potřebujete je láska (160g)
  • Koule V dobré náladě (160g)
  • Kulička Love Junkie (30g)
  • Dortík Milostný dopis (50g)
  • Mýdlo Bláznivý amor (100g)

Díky koupelovým přísadám do koupele Bomb Cosmetics si užijete aromaterapii a relax přímo doma ve své vaně. Vaše mysl i tělo se uvolní a vy budete relaxovat.

Návod k použití koupelových koulí: Vhoďte do vany s teplou vodou a sledujte jak šumí, rozpouští se a uvolňuje svou příjemnou vůni a esenciální oleje. Balistik Bomb Cosmetics změkčuje vodu, které tak bude šetrnější k vaší pokožce. Velké koule lze využít na 3-4 koupele, kdy do vody vždy hodíte jen kousek, který chcete využít. Zbytek si uschovejte na příště.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 2 koule, 1 kulička, 1 špalíček, 1 mýdlo
Váha 1 ks: 0.48 kg
Výrobce: Bomb cosmetics