Domů > Dárky > Dárkové balíčky a sady > Dárkový balíček kuliček do koupele Květinové mámení

Dárkový balíček kuliček do koupele Květinové mámení

ID produktu: balicek015

Sada kuliček do koupele Květinové mámení obsahuje koupelové kuličky Ceano Cosmetics s květinovými vůněmi v dárkové krabičce. Budete si připadat jako v rozkvetlé zahrádce. Tuto koupelovou sadu ocení všichni, kdo rádi relaxují ve vaně a pečují zároveň o svou pokožku. Dárková sada obsahuje krémové kuličky s vůní žlutá růže, jasmín, tulipán, ylang-ylang.

249
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dárkový balíček kuliček do koupele Květinové mámení

Koupelová sada kuliček do koupele vás přenese do rozkvetlé květinové zahrady ve které se snoubí vůně růže, jasmínu, tulipánů a ylang-ylang. Součástí balíčku jsou krémové kuličky do koupele Ceano Cosmetics v dárkové krabičce. Kuličky pečují o pokožku těla při koupeli ve vaně i sprše. Relaxace ve vaně získá s těmito koupelovými přísadami nový rozměr.

Dárkový balíček do koupele ocení ženy, které rády relaxuje a jsou jim příjemné květinové vůně. Koupelový dárkový balíček doporučuji jako dárek k vánocům, narozeninám i jen tak, pro radost.

Dárková sada Květinové mámení obsahuje:

  • Krémová kulička do koupele žlutá růže: má krásnou květinovou vůni, zklidňuje a navozuje pocit pohody. Obsahuje kousky sušených růží. Obsahuje kakaové a bambucké máslo, mandlový olej a přírodní esenciální oleje.
  • Krémová kulička do koupele ylang-ylang: obsahuje, esenciální oleje, mandlový olej, kakaové a bambucké máslo. Složení kuličky pečuje o pokožku a má zklidňující účinek. Kuličku do koupele lze použít ve vaně i sprše.
  • Krémová kulička do koupele tulipán: obsahuje kvítky tulipánu, esenciální oleje, mandlový olej, kakaové a bambucké máslo. Složení kuličky pečuje o pokožku a má zklidňující účinek.
  • Krémová kulička do koupele jasmín: s úžasnou vůní jasmínu přijde vhod po náročném dni, kdy vás uklidní a bude pečovat o vaši pokožku. Obsahuje kakaové a bambucké máslo, kousky lístků jasmínu, mandlový olej a esenciální oleje.
INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: Ceano Cosmetics