Domů > Dárky > Dárkové balíčky a sady > Dárkový balíček kuliček do koupele Relax

Dárkový balíček kuliček do koupele Relax

ID produktu: balicek014

Dárková sada kuliček do koupele Relax obsahuje přírodní koupelové kuličky Ceano Cosmetics s bylinkovými vůněmi v dárkové krabičce. Tuto koupelovou sadu ocení všichni, kdo rádi relaxují ve vaně a pečují zároveň o svou pokožku. Dárková sada obsahuje krémové kuličky s vůní máty, levandule, lípy a heřmánku. Dárkový balíček je skvělým dárkem k narozeninám, vánocům i jen tak pro radost.

249
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dárkový balíček kuliček do koupele Relax

Dárková koupelová sada kuliček do vany vás přenese do světa klidu a relaxace. Součástí balíčku jsou různé kuličky do koupele Ceano Cosmetics v dárkové krabičce. Kuličky pečují o pokožku těla při koupeli ve vaně i sprše. Relaxace ve vaně získá s těmito koupelovými přísadami nový rozměr.

Dárkový balíček do koupele ocení všichni, kdo rádi relaxují a občas potřebují vypnout a dát si vanu. Koupelový dárkový balíček doporučuji jako dárek k vánocům, narozeninám i jen tak, pro radost.

Dárková sada Relax obsahuje:

  • Krémová kulička do koupele s lípa: má uklidňující příjemnou vůni. Lípa má blahodárný vliv na pokožku. Koupelová kulička obsahuje sušené květy lípy, esenciální oleje, mandlový olej, bambucké a kakaové máslo.
  • Krémová kulička do koupele heřmánek: obsahuje kakaové a bambucké máslo, sušené květy heřmánku, mandlový olej a esenciální oleje. Má nádhernou vůni.
  • Krémová kulička do koupele máta: vás svou vůní nabudí a povzbudí. Pokud vás trápí rýma, uvolní dutiny a vám se bude lépe dýchat. Máta má na pokožku antiseptické a antibakteriální účinky. Prokrvuje. Koupelová kulička obsahuje sušené lístky máty, mátový esenciální olej, mandlový olej, bambucké a kakaové máslo.
  • Krémová kulička do koupele levandule: je vhodná k relaxaci po dlouhém náročném dni. Uklidní vás, zbaví stresu a navodí příjemný pocit únavy a spánku. Obsahuje kvítky levandule, esenciální olej, bambucké a kakaové máslo a mandlový olej. .

Výprodej z důvodu vytvoření flíčků na kuličkách. Změna je pouze estetická. Vůně a použitelnost kuliček je beze změny.

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: Ceano Cosmetics