Domů > Dárky > Dárkové balíčky a sady > Dárkový balíček Luxusní máslová kolekce

Dárkový balíček Luxusní máslová kolekce

ID produktu: 9037

Luxusní dárkový balíček pro milovníky relaxace ve vaně od Bomb Cosmetics. Ručně vyrobená kolekce šesti koupelových produktů, které obsahují kakaové a bambucké máslo i esenciální oleje. Dopřejte voňavou koupel jako dárek k vánocům či narozeninám.

380
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dárkový balíček Luxusní máslová kolekce

Luxusní dárkový balíček kuličkek a košíčků do koupele Bomb Cosmetics potěší každého milovníka relaxace ve vaně. Hledáte-li tedy dárek k vánocům či narozeninám, tak tento balíček je dobrou volbou.

Všechny přípravky do koupele mají květinové vůně a obsahují přírodní kakaové a bambucké máslo i esenciální oleje. Balíček je složen ze šesti nejprodávanějších produktů s máslem.

Dárková sada Luxusní máslová kolekce obsahuje:

  • Kulička do koupele růže (30 g): má nádhernou květinovou vůní s tóny růže, jasmínu, gerania a neroli.
  • Fialový máslový špalíček
  • Kulička do koupele měsíček
  • Máslový košíček šípek
  • Růžová máslová pusinka
  • Modrá máslová pusinka

Díky koupelovým přísadám do koupele Bomb Cosmetics si užijete aromaterapii a relax přímo doma ve své vaně. Vaše mysl i tělo se uvolní a vy budete relaxovat.

Návod k použití koupelových balistiků, kuliček, špalíčků, košíčků a pusinek: Vhoďte do vany s teplou vodou a sledujte jak šumí, rozpouští se a uvolňuje svou příjemnou vůni a esenciální oleje. Balistik Bomb Cosmetics změkčuje vodu, které tak bude šetrnější k vaší pokožce. Velké přísady lze využít na 3-4 koupele, kdy do vody vždy hodíte jen kousek, který chcete využít. Zbytek si uschovejte na příště.

INFORMACE O PRODUKTU
Výrobce: Bomb cosmetics