Domů > Dárky > Dárkové balíčky a sady > Dárkový balíček Tajemná zahrada

Dárkový balíček Tajemná zahrada

ID produktu: 9213

Krásný dárkový balíček pro milovníky relaxace ve vaně od Bomb Cosmetics. Ručně vyrobené šumivé koule do koupele s krásnými květinovými vůněmi.

230
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dárkový balíček Tajemná zahrada

Dárkový balíček šumivých koulí do koupele Bomb Cosmetics potěší každého milovníka relaxace ve vaně. Hledáte-li tedy dárek k vánocům či narozeninám, tak tento balíček je dobrou volbou.

Všechny přípravky do koupele mají krásné květinové a ovocné vůně a obsahují přírodní kakaové a bambucké máslo i esenciální oleje. Balíček je složen ze tří koupelových koulí.

Dárková sada Tajemná zahrada obsahuje:

  • Malinovo-jablkové tornádo (160g)
  • Pohádka (160g)
  • Motýlek (160g)

Díky koupelovým přísadám do koupele Bomb Cosmetics si užijete aromaterapii a relax přímo doma ve své vaně. Vaše mysl i tělo se uvolní a vy budete relaxovat.

Návod k použití koupelových koulí: Vhoďte do vany s teplou vodou a sledujte jak šumí, rozpouští se a uvolňuje svou příjemnou vůni a esenciální oleje. Balistik Bomb Cosmetics změkčuje vodu, které tak bude šetrnější k vaší pokožce. Velké koule lze využít na 3-4 koupele, kdy do vody vždy hodíte jen kousek, který chcete využít. Zbytek si uschovejte na příště.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 3 koule (3 x 160 g)
Váha 1 ks: 0.48 kg
Výrobce: Bomb cosmetics