Domů > Dárky > Dárkové balíčky a sady > Dárkový balíček Zimní pohoda

Dárkový balíček Zimní pohoda

ID produktu: 9033

Dárková sada pro milovníky relaxace ve vaně Bomb Cosmetics. Ručně vyrobená kolekce pěti koupelových produktů se zimní a vánoční tématikou. Dopřejte voňavou koupel jako dárek k vánocům či narozeninám.

415
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dárkový balíček Zimní pohoda

Dárkový balíček produktů do koupele Bomb Cosmetics potěší každého milovníka relaxace ve vaně. Hledáte-li tedy dárek k vánocům či narozeninám, tak tento balíček je dobrou volbou.

Tato dárková sada obsahuje produkty s tématikou zimy a vánoc. Dopřejte si tento zimní relax.

Dárková sada Zimní pohoda obsahuje:

  • Balistik do koupele Vánoční strom: obsahuje esenciální oleje z grepu a skořice.
  • Máslový špalíček zelená cesmína (50g): obsahuje esenciální oleje z santalového dřeva a myrhy. Voní po granátovém jablku a brusinkách.
  • Třpytivá máslová kulička (30g): obsahuje čisté esenciální oleje z ylang ylang a růže. Červené třpytky ozdobí při koupeli pokožku.
  • Glycerinové mýdlo Baby jsi hvězda (100g): obsahuje čisté esenciální oleje ze skořice a myrhy.
  • Koule do koupele Veselý jelen (160g): obklopí vás vůní horké čokolády. Obsahuje esenciální oleje z vetiveru a černého pepře.

Díky koupelovým přísadám do koupele Bomb Cosmetics si užijete aromaterapii a relax přímo doma ve své vaně. Vaše mysl i tělo se uvolní a vy budete relaxovat.

Návod k použití koupelových balistiků, kuliček, špalíčků, košíčků a pusinek: Vhoďte do vany s teplou vodou a sledujte jak šumí, rozpouští se a uvolňuje svou příjemnou vůni a esenciální oleje. Balistik Bomb Cosmetics změkčuje vodu, které tak bude šetrnější k vaší pokožce. Velké přísady lze využít na 3-4 koupele, kdy do vody vždy hodíte jen kousek, který chcete využít. Zbytek si uschovejte na příště.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 460 g
Váha 1 ks: 0.46 kg
Výrobce: Bomb cosmetics