Domů > Krása > Pleťová kosmetika > Pleťové krémy a gely > Denní liftingový krém na obličej Natura Siberica

Denní liftingový krém na obličej Natura Siberica

ID produktu: 1199E

Omlazující liftingový krém na obličej Natura Siberica je navržen pro efektivní péči o zralou pleť. Anti-age krém zlepšuje pružnost pleti a omezuje její stárnutí. Má faktor SPF15, takže pleť chrání i ve slunných dnech. Krém obsahuje dutohlávku sněžnou, rostlinný kolagen, vitamín A a liftingový komplex Liftonin.

339
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Denní liftingový krém na obličej Natura Siberica

Omlazující liftingový krém na obličej Natura Siberica je navržen speciálně pro efektivní péči o zralou pleť. Krém má faktor SPF-15, takže poskytuje i spolehlivou ochranu před UV zářením.

Anti-age pleťový krém obsahuje dutohlávkou sněžnou což je vzácná sibiřská rostlina, uznávaná jako jedna z nejúčinnějších prostředků omlazení. Tato rostlina má velkou vitalitu a energii. Obsahuje unikátní kyselinu usnovou, která podporuje aktivní regeneraci buněk a účinně zpomaluje proces stárnutí pleti.

Rostlinný kolagen zlepšuje pružnost pokožky, obnovuje tonus pleti, chrání strukturu a aktivuje práci buněk. Vitamín A pomáhá obnovit strukturu buněk. Lifting-komplex Liftonin® obnovuje strukturu pokožky, omlazuje a a zvyšuje pružnost pleti, až od 25%.

Ruská přírodní kosmetika Natura Siberica je založena na unikátní síle sibiřských bylin. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty mají certifikát ICEA. Při výrobě jsou používány moderní technologie a přísná kontrola. To zaručuje kosmetiku nejvyšší kvality.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 50 ml
Váha 1 ks.: 0.1 kg
Výrobce: Natura Siberica

Složení denního liftingového krému Natura Siberica: