Domů > Krása > Speciální kosmetika > Kosmetika pro děti > Dětská olejová koupel Töpfer

Dětská olejová koupel Töpfer

ID produktu: 60376

Moje první olejová koupel Töpfer obsahuje olivový olej nejvyšší kvality, pečující o jemnou dětskou pokožku, včetně té kojenecké.

149
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Dětská olejová koupel Töpfer

Dětská olejová koupel Töpfer je vhodná i pro kojence. Olej při koupeli pečuje o dětskou pokožku, vytváří na ní přírodní ochrannou vrstvu. Jedná se o certifikovanou přírodní kosmetiku, která je doporučována i porodními asistentkami.

Dětská olejová koupel obsahuje kvalitní olivový olej, který důkladně čistí a ošetřuje dětskou pokožku. Vitamín E udržuje pokožku jemnou a hladkou.

Německá firma Töpfer vyrábí vysoce kvalitní a bezpečné výrobky pro děti. Při výrobě využívá technologie šetrné k životnímu prostředí a nepoužívá žádné pesticidy ani jiné škodlivé látky. Firma Töpfer vyrábí produkty pro děti v certifikované BIO kvalitě. Základní složkou kosmetiky jsou pšeničné otruby, které obsahují spoustu hodnotných složek pro lidskou pokožku.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 100 ml
Certifikát: BDIH, Dermatest - very good
Váha 1 ks.: 0.2 kg
Výrobce: Töpfer

Složení olejové koupele Töpfer: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*; * z certifikovaného zemědělství, ** přírodní esenciální oleje.