Domů > Krása > Tělová kosmetika > Tělové gely > DoktorBio Celuline - gel proti celulitidě

DoktorBio Celuline - gel proti celulitidě

ID produktu: 8594165190017

Active gel DoktorBio Celuline efektivně pomáhá bojovat s celulitidou. Obsahuje extrakt z břečťanu a skořice. Gel proti celulitidě vypíná pokožku, pomáhá odbourávat tukové vrstvy, vyživuje pokožku atd.

200
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: DoktorBio Celuline - gel proti celulitidě

Active gel Celuline efektivně pomáhá bojovat s celulitidou, která se tvoří v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Gel proti celulitidě obsahuje extrakt z břečťanu a skořice.

Active gel má vysoký obsah přírodních extraktů, bioaktivních látek, antioxidantů, vitamínů a minerálů. Tento unikátní gel se lehce vstřebává, podporuje detoxikaci a obnovuje přirozenou krásu těla. Každý z gelů byl vytvořen na základě nejnovějších poznatků v péči o tělo a pleť. Obal s dávkovačem zajišťuje snadnou aplikaci.

Gel CELUline vyhlazuje celulitidu, vypíná pokožku, podporuje detoxikaci zakyselených tkání, pomáhá odbourávat tukové vrstvy, vyživuje pokožku, zvyšuje její pružnost, je vhodný před bezbolestnou liposukcí a lymfodrenáží.

Gel Celuline obsahuje:

Břečťan obsahuje látky zvané saponiny, které mají zpevňující efekt. Fungují jako přírodní čistící prostředek a zvyšují pružnost pokožky v problémových partiích.

Skořice prohřívá pokožku a zvyšuje tak efekt odbourávání tukových buněk. Kvůli skořici může kůže po aplikaci gelu jemně pálit a lehce zarudnout.

Aplikace active gelu: Pro maximální výsledek nanášejte gel na místa postižená "pomerančovou kůží" 2 x denně. Místo promasírujte dlouhými krouživými pohyby a nechte gel vstřebat.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 150 ml
Výrobce: DoktorBio

Složení gelu proti celulitidě: INCI/Ingredients: Aqua purificata, Propylenglykol, Hedera Helix Extract, Carbomer, Cinnamomum Zeylanicum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Glycerin, Benzyl Alcohol, Sodium hydroxide, CI 15985, CI 28440, CI 19140, CI 14720. Gel neobsahuje žádné parfémy.