Domů > Výprodej > DoktorBio Slimline - zeštíhlující gel

DoktorBio Slimline - zeštíhlující gel

ID produktu: 8594165190024

Zeštíhlující gel DoktorBio Slimline pomáhá odbourávat tuky v pokožce a podkoží. Obsahuje účinný extrakt z kakaa a kofein.

Sleva -73 %
224 Kč
59
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: DoktorBio Slimline - zeštíhlující gel

Active gel Slimline obsahuje extrakt z kakaa a kofein. Díky tomu stimuluje rozklad tuků v pokožce a podkoží, vyhlazuje pokožku a ta pak působí zdravějším dojmem. Pozitivních výsledků je dosaženo při aplikaci na místa, kde se hromadí nadbytečný tuk v podkoží.

Active gel má vysoký obsah přírodních extraktů, bioaktivních látek, antioxidantů, vitamínů a minerálů. Tento unikátní gel se lehce vstřebává, podporuje detoxikaci a obnovuje přirozenou krásu těla. Každý z gelů byl vytvořen na základě nejnovějších poznatků v péči o tělo a pleť. Obal s dávkovačem zajišťuje snadnou aplikaci.

Gel SLIMline zpevňuje pokožku, urychluje lipolýzu, podporuje průtok lymfy, rozkládá tukové buňky, tonizuje pokožku, působí detoxikačně, hydratuje a vyživuje. Je vhodný před procedurami bezbolestné liposukce a lymfodrenáží.

Gel Slimline obsahuje:

Kakao má vysoký obsah antioxidantů a je jednou z novinek v oblasti zpevnění pokožky. Extrakt z kakaa je součástí nejmodernějších zeštíhlujících kosmetických přípravků. Kakao pomáhá stimulovat rozklad tuku v pokožce a podkoží na volné mastné kyseliny a glycerol. Tímto způsobem zmenšují tukové buňky svůj objem, pokožka se vyhlazuje a působí zdravějším dojmem.

Kofein je přírodní alkaloid, který pomáhá odbourávat tukové buňky, stimuluje mikrocirkulaci a tonizuje pokožku.

Aplikace active gelu: Pro efektivní výsledek naneste gel na postižené partie, pro lepší prokrvení jemně promasírujte krouživými pohyby a nechte vstřebat. Doporučujeme používat pravidelně, 2 x denně.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 150 ml
Datum spotřeby: 7. 9. 2017
Dostupné množství ve výprodeji: 1 ks
Výrobce: DoktorBio

Složení SLIMline gelu: Aqua purificata, Glycerin, Theobroma Cacao Extract, Caffeine, Propylenglykol,Carbomer, Sodium hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol.