Vážení zákazníci, z důvodu dovolené budou objednávky přijaté 1.7. - 15.7. odesílány od pondělí 18.7..
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
 
Domů > Krása > Tělová kosmetika > Tělové gely > DoktorBio Varixline - gel na křečové žíly

DoktorBio Varixline - gel na křečové žíly

ID produktu: 8594165190048

Gel Varixline pomáhá bojovat s křečovými žilami, lymfatickými otoky a hemeroidy. Obsahuje účinný extrakt z kaštanu a rutin. Má vliv na zlepšení žilního tonu, zvyšuje propustnost a pevnost cévních stěn, zabraňuje těžkým nohám a nočním křečím.

212
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: DoktorBio Varixline - gel na křečové žíly

Active gel Varixline obsahuje vysoký podíl extraktu z plodů kaštanu a rutin. Díky tomu působí pozitivně na křečové žíly, lymfatické otoky a hemeroidy.

Active gel má vysoký obsah přírodních extraktů, bioaktivních látek, antioxidantů, vitamínů a minerálů. Tento unikátní gel se lehce vstřebává, podporuje detoxikaci a obnovuje přirozenou krásu těla. Každý z gelů byl vytvořen na základě nejnovějších poznatků v péči o tělo a pleť. Obal s dávkovačem zajišťuje snadnou aplikaci.

Gel VARIXline obsahuje:

Extrakt z kaštanu, který obsahuje aktivní látky aesciny, které se využívají k léčbě křečových žil, zlepšují žilní tonus, snižují propustnost vlásečnic a zvyšují jejich odolnost. Kaštan je účinný při chronické žilní nedostatečnosti a při lymfatických otocích. Zabraňuje "těžkým nohám" a nočním křečím. Zlepšuje průtok krve v cévách, což pozastavuje srážlivost krve a působí proti vzniku trombů.

Rutin, který příznivě ovlivňuje propustnost a pevnost cévních stěn, a tím zmenšuje možnost tvorby otoků.

Aplikace active gelu: Pro pozitivní efekt naneste gel na postižené místo, nemasírujte, ani netlačte na pokožku. Doporučujeme používat pravidelně, 2 x denně.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 150 ml
Výrobce: DoktorBio

Složení VARIXline gelu: Aqua purificata, Glycerin, Propylene glycol, Carbomer, Aesculus hippocastanum extract, Rutin, Sodium hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol.