Domů > Zdraví > Doplňky stravy > Acai Berry > Doplněk stravy Acai Berry Detox - 90 kapslí

Doplněk stravy Acai Berry Detox - 90 kapslí

ID produktu: 8594165190106

Doplněk stravy Acai Detox obsahuje jedinečnou a u nás unikátní kombinaci extraktů acai berry, ostropestřce mariánského a cordycepsu. Tato kombinace napomáhá účinné detoxikaci organismu.

271
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Doplněk stravy Acai Berry Detox - 90 kapslí

Doplněk stravy Acai Detox obsahuje jedinečnou kombinaci detoxikačních extraktů acai berry, ostropestřce mariánského a cordycepsu. Složení tohoto přípravku je skutečně unikátní a na českém trhu je toto složení jedinečné. Receptura byla detailně připravována a tyto tři její hlavní složky nastartují ve vašem těle silnou detoxikaci organismu.

Doplněk stravy Acai Berry Detox obsahuje:

Acai berry pochází z Amazonie. Ovoce obsahuje vitamín A, vitamíny B, vitamín C, vitamín D, vitamín E, chrom, hořčík, železo, zinek, vápník, omega 3, 6 a 9 nenasycené mastné kyseliny, vlákninu, bílkoviny, rostlinné steroly, a další.

Acai obsahuje velké množství antioxidantů a díky svému složení chrání každou buňku našeho těla. Tím vytváří ideální podmínky pro alkalizaci organismu, eliminaci těžkých kovů a dalších toxických látek v těle. Komplex základních aminokyselin spolu s množstvím minerálů a stopových prvků přispívá ke zdravé pleti, správné funkci svalů, regeneraci svalů. Dále podporuje činnost buněčných membrán, což pomáhá hormonům, nervovým mediátorům a inzulínovým receptorům pracovat co nejefektivněji.

Ostropestřec mariánský je jeden z nejsilnějších a nejlepších přírodních prostředků na podporu a čištění jater, která hrají při detoxikaci zásadní roli. Ostropestřec funguje jako bič na jedy a toxiny, které se v játrech usazují. Ničí je a odbourává. Obsahuje silymarin, který je velmi efektivní při obnově jaterní tkáně. Čistí tělo také od chemických příměsí potravin.

Cordyceps je houba, jejíž tělo je bohaté na specifické látky a enzymy, vlastní pro rostliny vysokohorských biotopů. Zlepšuje vitalitu a dynamiku látkové přeměny buněk, především jater, ledvin a plic. Napomáhá tak odstranění toxických látek z organismů, včetně zbytků léků. Má všestranné regenerační účinky a působí proti mnoha patogenním bakteriím.

Upozornění: Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě od 25 °C v uzavřeném obalu.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 kapslí
Doporučené dávkování: 2-4 kapsle denně, dostatečně zapít vodou
Výrobce: DoktorBio

Jedna kapsle Acai berry Detox obsahuje: Acai berry extrakt 250 mg, Cordyceps čínský 100 mg, Ostropestřec mariánský 50 mg, kluzné látky - stearan hořečnatý, želatinová kapsle.