Domů > Zdraví > Doplňky stravy > Acai Berry > Doplněk stravy Acai Berry Slim - 90 kapslí

Doplněk stravy Acai Berry Slim - 90 kapslí

ID produktu: 8594165190093

Doplněk stravy Acai slim má vysoký obsah Acai Berry. Extrakt je vyroben metodou sušení mrazem. Acai nabíjí energií, napomáhá hubnutí, je to antioxidant, obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky, nenasycené mastné kyseliny a mnoho dalšího.

276
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Doplněk stravy Acai Berry Slim - 90 kapslí

Doplněk stravy Acai Slim obsahuje vysoké množství acai berry. Extrakt je vyroben metodou sušení mrazem, která uchová ovoce a látky v něm maximálně čerstvé.

Acai nabíjí tělo i mysl energií, efektivně zrychluje metabolismus a spalování tuků. Přináší pocit sytosti a tím napomáhá hubnutí. Aktivní látky neutralizují toxiny vyplavené do krve z tukových vrstev a odvedou je efektivně z těla. Vysoký podíl vlákniny navíc podporuje vylučování nežádoucích látek z těla.

Acai berry je naprostým hitem zdravého životního stylu a to díky vysokým hodnotám antioxidantů, které se v takovém množství v žádném jiném ovoci na světě nevyskytují.

Doplněk stravy Acai Berry Slim obsahuje:

Acai berry pochází z Amazonie. Ovoce obsahuje vitamín A, vitamíny B, vitamín C, vitamín D, vitamín E, chrom, hořčík, železo, zinek, vápník, omega 3, 6 a 9 nenasycené mastné kyseliny, vlákninu, bílkoviny, rostlinné steroly, a další.

Acai berry jsou zdrojem síly a energie, napomáhají čištění těla a zabraňují předčasnému stárnutí organismu. Ovoce má nadprůměrné hodnoty antioxidantů.

Guarana slouží jako povzbuzující prostředek a zdroj energie. Tlumí únavu. Obsahuje theobromin, vitamín C, vitamíny B, rostlinné silice, pryskyřice, katechinové třísloviny, theofylin, tanin a kofein. Guarana má schopnost zvyšovat odbourávání tuku a tlumit pocit hladu. Je využívána při redukci váhy. Slouží jako spalovač tuků, silný antioxidant, stimulant.

Garcinie pochází z Asie a je vyžívána v tradiční ajurvédské medicíně. Je zdrojem HCA (kyseliny hydroxycitrónové), která zabraňuje procestu tvorby tukové tkáně. Pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů, snižuje tvorbu cholesterolu, tlumí pocity hladu.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 kapslí
Doporučené dávkování: 2-4 kapsle denně, dostatečně zapít vodou
Výrobce: DoktorBio

Jedna kapsle Acai berry Slim obsahuje: Acai berry extrakt (Euterpe oleracea) 350 mg, Garcinie kambodžská (Garcinia cambogia) 60 mg, Guarana extrakt 22% kofein (Paullinia cupana) 60 mg, kluzné látky -stearan hořečnatý, želatinová kapsle.