Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > Doplněk stravy Finclub Candicaps 100 kapslí - oregánový olej v kapslích

Doplněk stravy Finclub Candicaps 100 kapslí - oregánový olej v kapslích

ID produktu: 300927

Fin Candicaps obsahuje olej z oregana jehož hlavní složkou je éterický olejíček obsahující hodnotný karvakrol. Přípravek pomáhá při přemnožení kvasinek a plísní, které se mohou objevit po opakovaném užívání antibiotik. Působí pozitivně na činnost trávicího traktu. Doporučuje se při respiračních obtížích a kožních problémech.

675
Dostupnost: Máme na skladě
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Doplněk stravy Finclub Candicaps 100 kapslí - oregánový olej v kapslích

Doplněk stravy Candicaps obsahuje olej z oregana, jehož hlavní složkou je éterický olejíček obsahující velmi hodnotný karvakrol. Kapsle jsou inovovaná varianta oreganového oleje Candimis. Tato kapslová forma přípravku umožňuje jednodušší užívání cilivějším jedincům nebo mladší generaci.

Origanum vulgare (oregano) je přírodní antioxidant. Doporučuje se užívat při přemnožení kvasinek a plísní, které se mohou objevit např. při opakovaném podání antibiotik. Pomáhá zklidnit trávicí, žaludeční a žlučníkové potíže. Doporučuje se při kožních problémech, je užitečný u respiračních obtížích, nápomocný u průjmu, zácpy či postižení parazity.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 100 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna kapsle Candicaps obsahuje: sójový olej, hovězí želatinu, 27 mg oreganového oleje, glycerin, čištěnou vodu.

Související produkty

Olej Finclub Candimis 10 ml - olej z oregana
610 Kč / ks