Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > Doplněk stravy Finclub Evocaps 56 kapslí - rostlinné oleje s vitamíny

Doplněk stravy Finclub Evocaps 56 kapslí - rostlinné oleje s vitamíny

ID produktu: 300957

Přírodní doplněk stravy Evocaps obsahuje rostlinné oleje obohacené o vitamíny B, E a zinek se železem. Tento produkt obsahuje vitamíny na vlasy, pleť a nehty. Jeho užívání působí také příznivě na tvorbu červených krvinek, správnou funkci imunitního systému, zdravé kosti a mnoho dalšího.

985
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Doplněk stravy Finclub Evocaps 56 kapslí - rostlinné oleje s vitamíny

Doplněk stravy fin Evocaps obsahuje rostlinné oleje a vybrané vitamíny a minerály, které mají pozitivní vliv na stav nehtů, pokožky a vlasů. Přípravek obsahuje vitamíny na pleť, vitamíny na vlasy a vitamíny na nehty.

Rostlinné oleje, které jsou obsaženy v kapslích jsou: olej z lničky seté, olej ze semene řecké pískavice, olej sójový a lněný olej. Dále produkt obsahuje vitamíny B, vitamín E, železo a zinek.

Vitamíny B přispívají ke snížení míry únavy a pečují o činnost nervové soustavy.

Železo ovlivňuje tvorbu červených krvinek.

Zinek je prospěšný pro správnou funkci imunitního systému. Dále je zinek důležitý pro zdravé kosti, nehty a pokožku.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a volnými radikály.

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let!

Ideální kombinací doplňků stravy na vlasy jsou fin Evocaps, Vi-va collagen a Fintabs PRO. Doplňky jsou kombinací olejů a kolagenu pro husté, lesklé a zdravé vlasy.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 56 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně, s jídlem
Výrobce: Hankintatukku Oy

Jedna kapsle Evocaps obsahuje: 1300 mg oleje z lničky seté, 216 mg oleje ze sójových bobů, 150 mg lněného oleje, 100 mg oleje ze semene řecké pískavice, 100 mg L-methioninu, 1,4 mg vitamínu B1, 1,6 mg vitamínu B2, 18 mg vitamínu B3, 4 mg vitamínu B, 2,2 mg vitamínu B6, 3 μg vitamínu B12, 60 μg biotinu, 10 mg vitamínu E, 10 μg vitamínu D3, 7,5 mg zinku, 2 mg železa.

Související produkty

Finclub VI-VA HA collagen 500 ml - doplněk stravy s kolagenem
1120 Kč / ks