Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > Doplněk stravy Finclub Vitakrilcaps - 60 kapslí

Doplněk stravy Finclub Vitakrilcaps - 60 kapslí

ID produktu: 300160

Doplněk stravy Vitakrlcaps obsahuje krilový olej (Superba™), který má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin. Je prospěšný pro kardiovaskulární systém, srdce, mozek, játra, působí jako antioxidant, chrání před vysokou hladinou cholesterolu a rozvojem aterosklerózy.

1250
Dostupnost: 1 - 2 dny
 ks
Přidat do oblíbených
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Doplněk stravy Finclub Vitakrilcaps - 60 kapslí

Doplněk stravy Fin Vitakrilaps obsahuje krilový olej (Superba™), který se získává z krunýřovky krillové, která pochází z moří kolem Antarktidy. Místní vody jsou jedny z nejčistších na světě a krunýřovky neobsahují žádné toxiny či kovy.

Krilový olej obsahuje množství omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA) vázaných na fosfolipidy. Má díky tomu pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. Je prospěšný pro srdce, cévy, mozek, játra. Napomáhá v ochraně organismu před volnými radikály, vyšší hladinou cholesterolu a rozvojem aterosklerózy.

Krilový olej je zdrojem astaxanthinu, který patří mezi karotenoidy mořských živočichů. Napomáhá ochraně před slunečním zářením, stimuluje imunitní odpověď organismu a pomáhá bojovat se záněty. Má silné antioxidační účinky.

Fosfolipidy podporují funkci jater a podílejí se na trávení tuků. Při jejich nedostatku můžeme pocítit únavu, horší koncentraci, sníženou duševní výkonnost.

Cholin (vitamín B8) bývá označován jako "mozkový vitamín". Má vliv na paměť a fungující nervový systém. Krilový olej je jeho zdrojem.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 2 kapsle denně, ráno během jídla, zapít
Váha 1 ks: 0.16 kg
Výrobce: Hankintatukku Oy

Denní dávka fin Vitakrilcaps obsahuje: 1000 mg krilového oleje Superba™, který je zdrojem 240 mg omega-3 mastných kyselin (EPA 120 mg, DHA 55 mg), 400 mg fosfolipidů, 50 mg cholinu, 100 μg astaxanthinu.