Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Paměť a mozek > Doplněk stravy Ginkgo biloba FORTE - 67 tablet

Doplněk stravy Ginkgo biloba FORTE - 67 tablet

ID produktu: 140

Doplněk stravy s pozitivním vlivem na činnost mozku, srdce, cév, nervové soustavy a svalů. Obsahuje výtažek z ginkgo biloby neboli jinanu dvoulaločnatého.

153
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Doplněk stravy Ginkgo biloba FORTE - 67 tablet

Doplněk stravy s přírodním výtažkem z ginkgo biloby.

Ginkgo biloba neboli jinan dvoulaločnatý je strom, z jehož listů se získává výtažek obsahující flavonoidy, organické kyseliny a fenolické látky. Doplněk stravy obsahuje standardní množství aktivních složek - 24 % flavonových glykosidů a 6 % terpen laktonů (ginkgolidů a bilobalidů). Ginkgo biloba přispívá k udržení normální činnosti mozku, normální činnosti srdce a cév, nervové soustavy a svalů.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti, těhotné a kojící ženy! Není určeno jako náhrada pestré stravy! V případě poruch krevní srážlivosti konzultujte užívání s lékařem!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 67 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tableta Ginkgo biloba Forte obsahuje: maltodextrin (alergenní látka), emulgátor (celulóza), 60 mg jinanu dvoulaločnatého (ginkgo biloba - extrakt z listů, standardně 24 % ginkgo flavonových glykosidů a 6 % terpen laktonů), zvlhlčovadla (stearan hořečnatý, kyselina stearová), stabilizátor (kroskarmelóza sodná).