Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na hubnutí > Doplněk stravy Green Coffee Trio - 90 tobolek

Doplněk stravy Green Coffee Trio - 90 tobolek

ID produktu: 8594165190222

Doplněk stravy na hubnutí, tzv. spalovač tuků, Green Coffee Trio obsahuje extrakt ze zelené kávy, garcinie cambogie a CLA (konjugovanou kyselino linolovou). Napomáhá hubnutí a metabolismu tuků a cuktů, tlumí pocity hladu. Zelená káva navíc obsahuje antioxidanty.

299
Dostupnost: Máme na skladě
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Doplněk stravy Green Coffee Trio - 90 tobolek

Spalovač tuků DoktorBio Green Coffee v sobě spojuje moderní trendy a klasickou Ajurvédskou medicínou. Doplněk stravy obsahuje extrakt zelené kávy, garcinii cambogii a CLA (konjugovaná kyselina linolová). Potravinový doplněk napomáhá hubnutí, tlumí pocity hladu a napomáhá zlepšení metabolismu tuků a cukrů.

Doplněk stravy Green Coffee Trio obsahuje:

Extrakt ze zelené kávy pochází ze zralých plodů kávovníku, které jsou sušeny na slunci a neprochází procesem pražení. Zelená káva je zdrojem kyseliny chlorogenové a polyfenolů, které jsou skupinou antioxidantů.

Zelená káva je silným zdrojem antioxidantů, hlavně polyfenolů. Dále obsahuje hořčík, draslík, amino kyselin, vlákninu, alkaloidy a lignany.

Garcinia Cambogia je tropické ovoce vyskytující se v jihovýchodní Asii, kde se využívá v tradiční Ajurvédské medicíně. Je zdrojem biologicky aktivní HCA (kyselina hydroxycitrónová), která napomáhá zlepšení metabolismu tuků a cukrů, napomáhá tlumení hladu. Má pozitivní vliv na snížení tvorby cholesterolu.

CLA (konjugovaná kyselina linolová) je nenasycená mastná kyselina. Podporuje lepší odbourávání tuků, především v oblasti břicha, rychlejší metabolismus a budování svalové hmoty.

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 90 kapslí
Výrobce: DoktorBio