Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na kosti a klouby > Doplněk stravy na klouby Glukosamin, Chondroitin, MSM - 67 tablet

Doplněk stravy na klouby Glukosamin, Chondroitin, MSM - 67 tablet

ID produktu: 166

Doplněk stravy s pozitivním vlivem na klouby. Obsahuje glukosamin, chondroitin, MSM (metylsulfonylmetan) a extrakt s boswellie serrata.

269
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Doplněk stravy na klouby Glukosamin, Chondroitin, MSM - 67 tablet

Doplněk stravy s látkami, které mají pozitivní vliv na klouby. Produkt obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM (metylsulfonylmetan) a extrakt z rostliny boswellia serrata (kadidlovník pilovitý).

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou tělu vlastní látky, které jsou hlavními složkami kloubních chrupavek a pojivové tkáně, která slouží ke zpevňování okolních tkání a je součástí pohybového ústrojí.

Užívání doplňku stravy na klouby: dospělí 3x denně 1 tableta, děti od 12 let 1x denně 1 tableta, nejlépe po jídle. Tablety je možno půlit nebo drtit. Doporučená délka užívání je minimálně 3 měsíce.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 12 let! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 67 tablet
Doporučené dávkování: 1 tableta 1-3x denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tableta Komplexu na klouby obsahuje: 500 mg glukosaminu sulfátu, 400 mg chondroitinu sulfátu, 300 mg MSM, 25 mg boswellia serrata, difosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, kroskarmelóza sodná, hypromelóza, karboxymetylcelulóza sodná, oxid titaničitý, oxid křemičitý, křemičitan hořečnatý, stearan hořečnatý.