Domů > Zdraví > Doplňky stravy podle působení > Na vlasy, kůži, nehty > Doplněk stravy s pupalkou a vitamínem E - 67 tobolek

Doplněk stravy s pupalkou a vitamínem E - 67 tobolek

ID produktu: 065

Potravinový doplněk výživy s pupalkou a vitamínem E. Má pozitivní vliv na kožní problémy, v klimakteriu, na hladinu cholesterolu v krvi.

148
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Doplněk stravy s pupalkou a vitamínem E - 67 tobolek

Doplněk stravy s pupalkou dvouletou a vitamínem E je doporučováno užívat při kožních problémech, v období klimakteria a při menstruačních potížích, zvýšené hladině cholesterolu. Je také vhodný pro osoby se zvýšeným rizikem srdečního infarktu.

Pupalka dvouletá je divoce rostoucí bylina, z jejíchž zralých semen se za studena lisuje pupalkový olej. Ten je bohatým přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin (gama-linoleové a linoleové). Tyto kyseliny si organismus nedokáže sám vyrobit, a proto je nutné doplňovat je stravou.

Kyselina linolová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, pokud je její příjem 10 g denně.

Vitamín E je antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 3 let! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 67 tobolek
Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tobolka obsahuje: 500 mg olej z pupalky dvouleté (50 mg kys. gama-linoleová, 355 mg kys. linoleová), želatina, zahušťovadla (glycerol, sorbitol), 50 mg vitamín E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), voda.