Domů > Na pleť a kůži > Doplněk výživy Vápník, hořčík, zinek - 107 tablet

Doplněk výživy Vápník, hořčík, zinek - 107 tablet

ID produktu: 009

Přírodní výtažek ze sladkovodní řasy spiruliny, který je vhodný k normální funkci trávicího traktu a při redukci tělesné hmotnosti. Je doporučován sportovcům, veganům, vegetariánům a těžce pracujícím.

145
Dostupnost: 1 - 2 dny
tento produkt již neprodáváme
Potřebujete poradit? 606 682 916 objednavky@fitzona.cz

Popis produktu: Doplněk výživy Vápník, hořčík, zinek - 107 tablet

Výživový doplněk s vápníkem, zinkem a hořčíkem zajišťuje příjem těchto látek do těla, protože s dnešním stylem života nám tyto látky mohou chybět, což není dobré.

Vápník je za přítomnosti hořčíku účinně zabudován do kostí. Je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Přispívá k normální srážlivosti krve a činnosti svalů. Vápník má příznivý vliv při předcházení a nemocech vzniklých z nedostatku vápníku. Má blahodárný vliv při hojená ran. Působí pozitivně na správnou činnost srdce a krevního oběhu.

Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy. Spolu se zinkem přispívá k normálnímu stavu kostí.

Zinek spolu s vápníkem a hořčíkem přispívá k normálnímu stavu vlasů, nehtů a pokožky.

Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování! Tento doplněk stravy není určen pro děti do 3 let! Není určeno jako náhrada pestré stravy!

INFORMACE O PRODUKTU
Obsah balení: 107 tablet
Doporučené dávkování: 1-2 tablety denně
Výrobce: MedPharma s. r. o.

Jedna tableta obsahuje: uhličitan vápenatý (vápník) 333,3 mg, oxid hořečnatý (hořčík) 133,3 mg, zvlhčovadla (kyselina stearová, stearan hořečnatý, triacetin), stabilizátory (karboxymetylcelulóza, HPCM, HPC), emulgátor (celulóza), oxid zinečnatý (zinek) 8,3 mg, protispékavé látky (dioxid křemičitý, mastek), barvivo (titanová běloba), leštící látka (karnaubský vosk).